Category: DEFAULT

8 Replies to “ Најдобро Досега - Елена Ристеска* - Без Шминка (CD, Album) ”

  1. Без Шминка: Немаш Право Да Ми Судиш: Како Да Се Радувам: А Можевме: На Крај На Свет: Доживотно: Вети: Сакам По Добро Да Те Памтам: Не Лажи 4/5(1).
  2. Елена Ристеска своето слободно време го минува со своите пријатели, со својата внука Делфи и уште некои детски другарчиња.
  3. Oct 24,  · (Фото) Мажите без здив: Сандра Африка го „истури“ задникот во прв план! Естрада (Фото) Дарко Лазиќ се исуши, облеката му „виси“, а сите забележаа еден детал.
  4. Музичката приказна на Елена Ристеска започнува заедно со уште илјадници други млади луѓе кои биле пријавени на аудицијата на М2 за откривање на нови ѕвезди на македонската естрада.
  5. ФОТО: Елена Ристеска го истакна бујното деколте без разлика на тоа што сега официјално е баба поради тоа што сопругата на нејзиниот син се породи и на свет дојде малиот Жељко.
  6. Една од најпопуларните пејачки кај нас Елена Ристеска сподели фотографии на Инстаграм на кои се гледа голема промена кај неа.
  7. Dec 25,  · Навистина моја желба би била да ја започнете новата година со природна шминка, меѓутоа и да продолжите така, освен кремите, маслата и шампоните и декоративата нека ни биде што поприродна.
  8. (ФОТО) Ова е новата Елена Ристеска: Направи драстична промена како никогаш досега – ви се допаѓа?! март @ timelapse 2 мин.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *